Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Organisatie

Organisatie

Algemene Informatie

Terrein en accommodatie

Spinozaweg 498                                               3076 ET Rotterdam

Postadres Postbus 91107                               3007 MC Rotterdam

Algemeen telefoonnummer                             010-4321676

Administratie                                                    010-4921726

E-Mail                                                                 info@svdrl.nl

Web Site                                                            www.svdrl.nl

Hoofdbestuur:

 

Hoofdbestuur:      
       
Voorzitter Sebastiaan Janssens 06-12507664 voorzitter@svdrl.nl
Secretaris Hasan Akyol 06-51175922 secretaris@svdrl.nl
Penningmeester Jaap van der linden   penningmeester@svdrl.nl
Vertrouwens Persoon     vertrouwenspersoon@svdrl.nl
voetbaltechnischezaken:     technischezaken@svdrl.nl
       
Jeugd afdeling Henny Schravesande   jeugd@svdrl.nl
       
       
Ledenadministratie: Danny Kloosterziel 010-4921726 administratie@svdrl.nl
       
       
                        
Public Relations:     communicatie@svdrl.nl
       
Accommodatie Zaken: Danny Kloosterziel 06-21100010 accommodatiezaken@svdrl.nl
       
Kantine: Danny kloosterziel   kantine@svdrl.nl
                                         
Vrijwilligers:  Vacant    
                     
Normen en Waarden: Leo  Griesdoorn      Normenenwaarden@svdrl.nl
       
Wedstrijdsecretariaten:      
Jeugd  en senioren zaterdag                       wedstrijdzakenzaterdag@svdrl.nl
Senioren Zondag Hans Mollers 06-29265654 Zondagvoetbal@svdrl.nl
       
Techniche Zaken:      
       
       
Tech.staf Zaterdag sel:      
Teammanager       
Hoofd Trainer Carlos Fortes  06-42743299  
Ass.Trainer      
Trainer 2e elftalVacante Vacant -  
Medische staf      
EHBO Rene Glimmenveen 06-14045666  
Toernooien     toernooien@svdrl.nl
Tech.staf Jeugd afdeling:      
Hoofd jeugd Coordinator      
Coordinator Meiden/dames voetbal      
       
Keepers Trainer      
 

 

   
       
       
       
       
       
       
Redactie en Website:      
Website     website@svdrl.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!