Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 14:30 DRL 1 Simonshaven 1
16 okt 14:30 Bolnes 1 DRL 1
9 okt 14:30 DRL 1 ZBVH 1
2 okt 14:30 SCO '63 1 DRL 1
3 okt 11:30 Victoria'04 35+1 (zon) DRL 35+1 (zon)
17 okt 12:00 Kethel Spaland, vv 35+1 (zon) DRL 35+1 (zon)
10 okt 11:00 DRL 35+1 (zon) SC Feyenoord 35+1 (zon)
26 sep 11:00 DRL 35+1 (zon) Meeuwenplaat 35+1 (zon)
26 sep 10:00 DRL 2 (zon) Charlois, sv 5 (zon)
3 okt 14:30 Coal 6 (zon) DRL 2 (zon)
10 okt 10:00 DRL 2 (zon) FC IJsselmonde 7 (zon)
17 okt 12:00 SVB Besiktas 4 (zon) DRL 2 (zon)
17 okt 10:00 VV Papendrecht 35+1 (zon) DRL 35+2 (zon)
26 sep 11:00 DRL 35+2 (zon) Binnenmaas, FC 35+1 (zon)
3 okt 12:00 GSC/ODS 35+1 (zon) DRL 35+2 (zon)
9 okt 14:30 DRL 2 Rozenburg 5
16 okt 14:30 Rozenburg 6 DRL 2
2 okt 11:45 GHVV'13 5 DRL 2
10 okt 12:00 SVB Besiktas 5 (zon) DRL 3 (zon)
3 okt 12:00 DRL 3 (zon) Slikkerveer 4 (zon)
17 okt 12:00 DRL 3 (zon) BZC / Zuiderpark 3 (zon)
2 okt 14:30 DRL 3 Slikkerveer 3
16 okt 14:30 DRL 3 Zwervers, IJVV de 6
25 sep 14:00 Coal 3 DRL 3
17 okt 12:00 DRL 4 (zon) Zwarte Pijl 2 (zon)
26 sep 14:45 Antibarbari 16 (zon) DRL 4 (zon)
10 okt 12:00 Overmaas 5 (zon) DRL 4 (zon)
3 okt 12:00 DRL 4 (zon) DCV 2 (zon)
16 okt 10:00 Blijdorp G1 DRL G1
2 okt 11:00 DRL G1 VV Papendrecht G1
9 okt 11:00 DRL G1 Excelsior'20 G1JM
25 sep 14:30 DRL JO17-1 Barendrecht JO17-4
16 okt 14:30 DRL JO17-1 v.v. Hekelingen JO17-3
9 okt 11:30 Capelle JO17-4 DRL JO17-1
25 sep 12:00 Gravendeel JO15-1JM DRL JO15-1
9 okt 12:00 DRL JO15-1 v.v. Hekelingen JO15-4
2 okt 8:45 Brielle JO15-3JM DRL JO15-1
16 okt 8:30 NSVV JO15-3 DRL JO15-1
25 sep 12:00 DRL JO13-1 Slikkerveer JO13-3
2 okt 11:00 DRL JO13-1 Zwervers, IJVV de JO13-2
9 okt 13:15 Excelsior R. MO13-1 DRL JO13-1
16 okt 11:00 DRL JO13-1 TransvaliaZW JO13-1
25 sep 11:30 Slikkerveer JO13-5 DRL JO13-2
16 okt 12:30 DRL JO13-2 Zwervers, IJVV de JO13-4
2 okt 14:30 DRL JO13-2 sv Poortugaal JO13-4
9 okt 10:05 Charlois, sv JO13-3 DRL JO13-2
9 okt 8:30 Barendrecht JO12-2JM DRL JO12-1
2 okt 9:00 DRL JO12-1 VVOR JO12-2
2 okt 12:45 DRL JO11-1 Coal JO11-1JM
9 okt 8:30 RVVH JO11-3 DRL JO11-1
25 sep 8:30 Barendrecht JO11-5 DRL JO11-1
9 okt 11:00 DRL JO11-2 Barendrecht JO11-12
25 sep 12:00 DRL JO11-2 Barendrecht JO11-13
2 okt 9:00 DRL JO9-1 Barendrecht JO9-4
9 okt 8:30 LMO JO9-1 DRL JO9-1
25 sep 8:30 Overmaas JO9-1 DRL JO9-1
25 sep 11:00 DRL JO9-2 VOC JO9-5
2 okt 8:30 CKC JO9-1 DRL JO9-2
9 okt 11:00 DRL JO9-2 BVCB JO9-3
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!